Bu sayfa varis ve makat hastalıkları klinik önerisi için yazılmıştır. Idea Klinik 2004 yılında iki kalp damar cerrahi uzmanı ve bir genel cerrahi uzamanı tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıl emekli sandığıyla anlaşmış 2007 yılında kurumların devriyle ortaya çıkan SGK ile de anlaşma yapmıştır.
Anadolu Yakasından gelen hastaların uyarısı üzerine “hasta bize geleceğine biz hastanın ayağına gidelim” düşüncesiyle 2013 yılı sonunda Bağdat Caddesinde araştırmalar yapılmış ve kısa sürede 2. şubeyi açmıştır.
Hasta memnuniyeti sebebiyle Avrupa Yakasındaki Idea Klinik yetersiz gelmeye başlayınca yine “hasta bize geleceğine biz hastanın ayağına gidelim” felsefesiyle Rumeli caddesinde yer araştırılmış ve semtin en güzel binasında 3. Şube açılmıştır. İstanbul dışı hastaların zoluk yaşamaları sebebiyle devam eden aylarda Ankara ve İzmir şubeleri hizmete sokulmuştur.
Kliniğimiz her zaman kendi uzmanlık alanındaki tüm yenilikleri, teknolojik gelişmeleri ve yeni tedavi yöntemlerini takip eden branş uzmanlarını kadrosuna katmıştır.
Mesela kadrosuna katacağı genel cerrahi uzmanının sıradan genel cerrah olması yerine proktoloji yani makat hastalıkları uzmanı olmasına, kalp damar cerrahi uzmanı alacakken de sıradan kalp cerrahı değil fleboloji uzmanı yani varis tedavisi uzmanı olmasına özen göstermektedir. Bunun ne önemi var gibi bir soru akla gelebilir. Şöyle bir önemi var; guatr, fıtık, mide, karaciğer, safra kesesi, yemek borusu, bağırsak ve daha bir çok konuda ameliyat yapan bir genel cerrahın birikimiyle sadece makat hastalıklarına odaklanmış bir genel cerrahın birikimi bir olamaz. Daha az sayıda hastalığı tedavi eden cerrah hem hasta sayısı fazla olacağından hem de o konudaki yenilikleri ve teknolojileri kullanacağından daha iyi sonuçlar verecektir.
Idea Klinik Uzman Kadrosu
Fleboloji ( varis tedavisi ) uzmanları
Prof.Dr.Hasan Berat CİHAN (Kadıköy)
Doç.Op.Dr.Onur GÜRER (Şişli)
Op.Dr.Eren ANĞ (Bursa)
Op.Dr.Serkan AKARSU (İzmir)
Op.Dr.Orhan COŞKUN (Bakırköy)
Op.Dr Nihat AYDIN (Ankara)

Proktoloji ( makat hastalıkları ) uzmanları
Opr.Dr.Seher ŞİRİN (Bakırköy)
Opr. Dr Demet AĞRAS (İzmir)
Opr.Dr.Ergun AYGÖREN (Bursa)
Opr.Dr.Nizam KURTDERE (Şişli)
Opr.Dr.Adil ALTINSOY (Ankara)
Op.Dr.Altan KARAN (İzmir)
Opr.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS (Kadıköy)
Opr.Dr.Atilla KAYA (Bakırköy)

Idea Klinik telefon
telefonla randevu ve bilgi hatları

Bakırköy: 0212 572 72 66
Bursa:0224 247 10 06
Kadıköy: 0216 357 00 02
Nişantaşı 0212 246 10 04
Ankara 0312 431 75 47
İzmir 0232 422 10 06
Idea Kliniğin Türkiye ye kazandırdığı bir başka yenilik te whatsapp üzerinden fotoğraf göndererek tedavi ve ücret bilgisi alınmasının yolunu açmasıdır, bu uygulama her şube için vardır. Size en yakın şubeye fotoğraf gönderip ücret ve randevu alabilirsiniz.

http://www.ideaklinik.com

medicalart

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Idea Klinik” Yazısında 3 Yorum

 1. Sema Öztürk says:

  Hocam Merhaba yüzüm de çok sayıda ben var gün geçtikçe de artıyor nasil kurtula bilirim
  Dr Muharrem Kaya
  yaz kış ayırt etmeden güneş koruyucuyu düzenli korunmalısınız.benlerinizin durumuna göre RF ve laserle tedavi ettirebilirsiniz

 2. Anonim says:

  merhaba benim yüzümde 4 5 tane kahverengi kabarık olmayan ben var aldırmak istiyorum ama iz kalacgndn korkuyorum ve devlet hastanesnde lazer tedavisi varmı bilmiyorum acıkcası nerde aldıracagımı bilmiyorum bilgilendirirseniz cok sevinirim
  Dr Muharrem Kaya
  gidip soracaksınız ben tedavisini hangi yöntemle yapıyorsunuz diye.

 3. Ayça says:

  Hocam merhaba bir kismi kaşımın icinde olmak uzere bir et benim var acik renk. Cocuklugumdan bu yana yavas yavas büyüdü artik aldirmak istiyorm cnku kaşima sekil vermekte zorlaniyorm ve profilden kotu gozukuyorum. Beni aldirmadan benin oldugu yerdeki kaşlarimi aldirmam gerekiyor mu? Ve beni aldirdiktan sonra o bolgede kaş cikmamasi soz konusu mu ?
  Dr.Muharrem Kaya
  RF ile aldırırsan sorun olacağını zannetmiyorum

penyu