İstanbul da mikro sinüsektomi yapılan devlet hastaneleri arasında Sağlık Bakanlığı İstanbul Eğitim araştırma Hastanesi göze çarpmaktadır. Makat hastalıkları konusunda uzman Op.Dr.Seher ŞİRİN kıl dönmesi tedavisinde mikro sinüsektomi yöntemi uygulamaktadır. Çağdaş tedavi yöntemlerinin geç yerleştiği devlet hastansinde mikro sinüsektomi ameliyatı da zor yaygınlaşmaktadır. Kıl dönmesi tedavisi için tarif edilmiş halihazırda bir çoğu yapılmakta olan 14 farklı ameliyat yöntemi vardır. Genel olarak kurumların ücretlendirmesi adıyla ve tek ücret şeklinde yapılmaktadır yani yöntemin ne olduğu önemli değildir hepsi aynı ameliyat kabul edilir.
Mikro sinüsektomi birçok özel ve resmi hastanede yapılmaktadır. Kurumlar tercihlerine veya küçük farkları olmakla birlikte değişik isimlerle yaklaşık aynı yöntemi uygulamaktadır. Hastanın işine ara vermeden ameliyat olabilmesini sağlayan Bascom prosedür, modifiye Bascom ameliyatı, pit picking gibi farklı isimlerle anılan ameliyatlarda yaklaşık aynı ameliyatı tarif etmektedir.
Mikro sinüsektomi yapan hastaneler İstanbul diye araştırırken veya gidilen klinikte sorgulanırken yukarıdaki ameliyat isimleri ile de sormak gerekir çünkü her üçü de ayaktan yani hasta işine ara vermeden yapılan yöntemlerdir.
Tabiî ki yukarıda belirtildiği gibi her doktor 14 çeşit ameliyatın hepsini bilemez hatta bir çok doktor bir veya 2 yöntem öğrenir ve çalışma süresi boyunca aynı ameliyatları yapmaya devam edebilir.Yenilikleri takip eden cerrahlar zaman içinde daha iyi olduğu kanıtlanmış yeni ameliyat tekniklerini öğrenir ve uygular.

Kadın Genel Cerrahi Uzmanı
Utanma problemi yaşayanlar için Idea Bakırköy kliniğinde kadın genel cerrahi uzmanı kıl dönmesi tedavisinde gelişmiş yöntem olan Mikro Sinusektomi uygulamaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.sehersirin.com

mikro sinüsektomi yapan devlet hastanesi

mikro sinüsektomi yapan hastaneler istanbul

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Mikro sinüsektomi yapan hastaneler” Yazısında 1 Yorum

  1. şenol ertan says:

    micro sinüsektomi teknik ameliyatı olmak istiyorum yardımcı olrsanız sevirim saygılar
    Dr.Muharrem KAYA
    mikrosinusektomi tekniğini rutin olarak yapan anasayfadaki sponsor kliniktir.onlarla görüşebilirsiniz

kucing