Egenin incisi İzmir varis tedavi merkezi Idea Klinik açıldı. Türkiye de bir ilke imza atan Idea varis tedavi merkezi hiç birizmir varis doktorları ameliyat yada operasyona gerek kalmadan tüm mevcut varislerinizden ameliyatsız tedavi yöntemleri lazer, radyo frekans, skleroterapi ve köpük yöntemleriyle kalıcı olarak tedavi ediyor. Merkezi İstanbul Bakırköy de bulunan klinik Kadıköy, Nişantaşı, Ankara dan sonra İzmir de de şube açmıştır. Kalın veya kılcal gibi tüm varislerin tedavisinde SSK, Bağkur, Memur ve memur emeklilerinden muayene ücreti alınmamakta ve tedavi ücretleri %50 uygulanmaktadır.

Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi, ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve tedavi için onay istenmektedir. Varis tedavi ücretleri sabit olmayıp, kişinin hastalık durumu, yaygınlığı, uygulanacak tedavi şekline göre değişmektedir ancak uygulanacak seans sayısı kaç olursa olsun ek ücret alınmamaktadır.Hastanın tedavisini tamamlaması için takip 1 yıl boyunca ücretsiz yapılır.
Op.Dr. Serkan Akarsu
izmir varis tedavi merkezleri Atatürk Caddesi No:174/1 Kat:4 (Cumhuriyet Meydanı) KONAK adresinde hizmet vermektedir. Resmi sitesinden tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi online yada 0232 422 10 06 nolu telefondan randevu da alabilirsiniz.
Ameliyat korkusu, ameliyat komplikasyonları, ağrıları çekmek yada tekrarlama riski yaşamadan işinizden, okulunuzdan geri kalmadan sadece 10 dakika içerisinde tüm mevcut varislerden kurtulabileceksiniz. Tedavi edilen varisleriniz ömür boyu tekrarlamaz tedavi edilen damarda varis hastalığı kesinlikle görülmez ancak başka damarlarda zamanla genişleme olabilir.

İzmir de kılcal damar çatlamaları dahil tüm varislerin tedavi edilebildiği tek merkez olma özelliğini taşıyan Idea klinikte tüm tedaviler ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. Ameliyatsız varis tedavisi konusunda 18 yıllık tecrübe sayesinde hasta memnuniyeti maximumdur.izmir varis tedavisi
Uygulanacak yöntem ve teknolojiler muayene sonucu belirlenmektedir
Varisin çapı ve yaygınlığına göre
Radyo frekans
Lazer
Skleroterapi
Köpük tedavisi yöntemleri uygulanmaktadır.
Bu yöntemler sayesinde 1 mm ile 25 mm arası kalınlığa sahip tüm hastalıklı damarlar kalıcı olarak yok edilmektedir.Tümü tedavi edildiği için tekrar ihtimali ameliyata kıyasla çok düşüktür.
Ayrıntılı bilgi ve randevu için Op.Dr.Serkan AKARSU Tel: 0232 422 10 06 Online randevu için www.serkanakarsu.com.tr

lazerle varis tedavisi izmir

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Ege bölgesinin ilk varis tedavi merkezi açıldı” Yazısında Yorum Yok

kucing